Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi

DISNEYLAND & PARİS TURLARI Pegasus Havayolları ile 4 gece

LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
20
TARİHLER:
05/04/2020 09/04/2020
BAŞLANGIÇ FİYATI:
599 €
DAN İTİBAREN
599 €

TUR PROGRAMLARI

1. Gün

İSTANBUL – PARİS – DİSNEYLAND

9 Temmuz 2020, Perşembe

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuşunuzdan 3 saat öncesinden itibaren gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, check-in ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1133 sefer sayılı uçuş ile saat 10.30 ’de Paris ‘e hareket. Yerel saat ile 13.15 ’de Paris ‘e varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Paris şehir turumuzu gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz. Paris şehir turumuzda, şehrin görkemli meydanlarından, Opéra Binası, Vendome Meydanı, 365 sokak lambasıyla süslenmiş Concorde Meydanı, Champs Elysées Caddesi ile Eiffel Kulesi’nin zarafet içindeki şıklığına birlikte tanık olacağız. Şehir turu sonrasında Disneyland bölgesindeki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

2. Gün

Disneyland

10 Temmuz 2020, Cuma

Kahvaltının ardından dünyaca ünlü Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları ‘nda tam gün sınırsız eğlence. Gece konaklama Disneyland bölgesi otelimizde.

3. Gün

DİSNEYLAND – PARİS – (Lido Show)

11 Temmuz 2020, Cumartesi

Kahvaltının ardından dünyaca ünlü Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları ‘nda tam gün sınırsız eğlence. Akşam rehberimizin belirteceği saatte Paris bölgesi otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Lido Show ‘a (140 €) katılarak 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan Lido Show ‘u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilirler. Tur bitiminde otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

4. Gün

PARİS – (Paris Fenomenleri Turu) – (Paris Gece Turu)

12 Temmuz 2020, Pazar

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris Fenomenleri (Eiffel Kulesi & Seine Nehri Tekne Gezisi & Montmartre & Sacré-Coeur) turumuza katılabilirler (85 Euro). Paris Fenomenleri turumuzda ilk olarak Paris ‘in hatta Fransa ‘nın sembolü olan Eiffel Kulesi ile başlıyoruz. 1889 Paris III. Evrensel Sergisi için Gustave Eiffel tarafından inşa edilen çelik ve demir karışımı bu eser kule, 1889 yılındaki Evrensel sergisi esnası ve sonrasında turistler tarafından büyük ilgi görünce yıkılmasından vazgeçilmiş ve günümüze kadar ayakta kalmıştır. 3 bölümden (kat) oluşan ve her bölümüne asansör ile çıkılan kulenin 2. katına çıkarak Paris ’in eşsiz manzarasının tadını çıkartacak ve birbirinden güzel fotoğraflar çekeceğiz. Eiffel turumuz sonrasında Seine Nehri (Sen) tekne turu düzenliyoruz.Dünya üzerinde en çok bilinen nehirlerden olan 776 km. uzunluğundaki Seine Nehri şehri ikiye bölmektedir. Nehir üzerinde usul usul ilerleyen uzun teknelerle gerçekleştireceğimiz gezi esnasında Paris ‘in birçok ünlü binasını ve nehir üzerindeki 37 köprüyü eşsiz bir açıdan görüyor olacağız. Seine Nehri gezimiz sonrasındaki şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle semtinden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği, sokak ressamları ve karikatüristleri ve birçok ünlü ressamın çalışmalarını yapmış olması sayesinde "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen ve Paris ‘in en yüksek noktasını oluşturan Montmartre Tepesi 'ne gideceğiz. 130 metrelik bu tepenin üstünde yükselen Sacré-Coeur Bazilikası ‘nı (Adaklar Kilisesi) gezdikten sonra, ressamlar meydanında portrenizi yaptırmak için serbest zamanımız olacaktır. Turumuzda son olarak 1959 yılından bu yana parfümleriyle Paris modasının uluslararası merkezi olan BENLUX Mağazası ‘nı ziyaret ediyor olacağız. Ziyaretimizde en uygun fiyatlar ile alışverişin keyfine varacaksınız. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Paris Gece Turu programımıza (30 Euro) katılabilirler. Gece turumuzda Paris ‘i, akşam ışıkları altında keşfedecek ve sokaklarında romantik bir gezi gerçekleştireceğiz. Gece turu sonrası otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

5. Gün

PARİS – (Paris Kombi Turu) – İSTANBUL

13 Temmuz 2020, Pazartesi

Kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Paris Kombi (Lüksemburg Bahçeleri & St.Michel & St.Germain) Turu ‘na (50 Euro) katılabilirler. Turumuzda ilk durağımız 25 hektarlık alanı ile Paris ‘in en ünlü yeşil alanlarından biri olan Lüksemburg Bahçeleri olacaktır. Tam ortasında sekizgen bir göl bulunan ve Parisliler ‘in en sevdiği gezi noktalarından biri olan Lüksemburg Bahçeleri ‘nde heykeller ile çevrelenmiş yürüyüş yollarında gerçekleştireceğimiz gezi esnasında Lüksemburg Sarayı ‘nı ve Medici Çeşmesi ‘ni panoramik olarak görüyor olacağız. Lüksemburg Bahçeleri turu sonrasında sırasıyla St.Michel ve St.Germain ‘de gerçekleştireceğimiz kısa bir yürüyüş gezisi ardından turumuzu tamamlıyor dönüş uçuşumuz için havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ’nın PC 1136 sefer sayılı uçuşu ile 17:20 ’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 21:45 ’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

Önemli Bilgiler

*** Otellerde giriş (check-in) saati 15:00 ve sonrası, çıkış (check-out) saati ise 11:00 ve öncesidir.

*** Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları Çift Park 2 Gün Giriş Biletleri kişi başı 150 Euro olup, seyahat tarihinden 14 gün öncesine kadar rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

-Pegasus Havayolları ile S.Gökçen HL (SAW) – Paris (ORY) – S.Gökçen HL (SAW) gidiş dönüş uçak bileti

-Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli,

-Disneyland bölgesinde 2 gece, Paris ‘te 2 gece oda & kahvaltı bazında konaklama,

-Havalimanı – otel – havaalanı transferleri,

-Paris – Disneyland bölgesi otel arası gidiş – dönüş transfer

-Paris panoramik şehir turu

-Profesyonel rehberlik hizmetleri

-TÜRSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-Disneyland bölgesi oteli – Disneyland Parklar arası gidiş dönüş transfer / shutle hizmeti

-Disneyland Park ve Walt Disney Stüdyoları Çift Park 2 Gün Giriş Biletleri (150 Euro)(seyahat tarihinden 14 gün öncesine kadar rezervasyon gerekmektedir)

-Vize ücreti ve servis bedeli (140 Euro),

-Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

-Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

-Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

-Panoramik şehir turlarında müze ve ören yerleri girişleri,

-İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)

-İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)