Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi

ÇOCUKLARLA LONDRA, MÜZELER ve HARRY POTTER TURU / 3 gece 4 gün

LOKASYON:
İNGİLTERE
TUR KAPASİTESİ:
20
TARİHLER:
09/04/2020 12/04/2020
BAŞLANGIÇ FİYATI:
5.726 ₺
DAN İTİBAREN
5.726 ₺

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL - LONDRA - HARD ROCK CAFE

Hem eğlenceli hem de macera dolu bir Londra gezisine hazır mısınız? O halde seyahatimiz başlasın! Seyahatimizin ilk gününde İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde 04:30'da bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1981 tarifeli seferi ile saat 07:25'de Londra Gatwick Havalimanı’na hareket ediyoruz. Londra saatiyle 09:30'da şehre varıyoruz. Bizleri havalimanında bekleyen özel araçlara binerek şehir turu için hareket ediyoruz.

Londra panoramik şehir turunda; Knightsbridge, Hyde Park, Natural History Museum (Doğa Tarihi Müzesi), Thames Nehri, Buckingham Sarayı, Westminster Parlamento Binası, Big Ben, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, National Galery (Ulusal Galeri) ve PicadillyCircus görülecek yerler arasında yer alıyor.

Haydi Hard Rock Cafe’ye

Panoramik Londra şehir turu esnasında Hard Rock Cafe'ye gidip oranın kendine has atmosferinde, severek dinlediğiniz ünlülerin kullandığı enstrümanların, giysi ve aksesuarların sergilendiği ortamda sevilen müzikler eşliğinde yemeklerimizi alıp, keyifli vakit geçiriyoruz. Eğlenceli saatlerin ardından otele hareket edip, odalarımıza yerleşiyoruz.

2.GÜN LONDRA - HARRY POTTER WARNER BROS STUDYO TURU - PLATFORM 9 3/4

Harry Potter Warner Bros stüdyolarını ziyaret ediyoruz.

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte, ünlü İngiliz yazar J.K.Rowling’in fantastik roman serisinden sinemaya uyarlanan Harry Potter filmini keşfe çıkıyoruz. İlk durağımız için Harry Potter filmlerinin çekildiği Watford’da bulunan Harry Potter Warner BrosStüdyoları’nahareket ediyoruz. Great Hall (Büyük Salon) kapısının açılması ile sihirli bir dünyaya adım atıyoruz. Hogwart Express’ini, yatakhaneleri, zindan dersliğini görüp, Harry Potter efsanesini hep birlikte yaşıyoruz. Sonrasında filmin en ünlü setlerinden biri olan King Cross tren istasyonuna hareket ediyoruz. Filmde Harry Potter dünyasına giriş kapısının olduğu Platform 9 ¾ peronunda fotoğraf çektiriyoruz. Tur sonrası otele geri dönüyoruz. Geceleme otelinizde.

3.GÜN LONDRA - NATURAL HISTORY MUSEUM – SCIENCE MUSEUM - LEGO STORE

Gezimizin üçüncü gününe hazır mısınız? Öncelikle otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından Natural History Museum (Doğa Tarihi Müzesi) gezisi için hareket ediyoruz. Müzede bizleri basılı gazete, dergi ve televizyonlarda sık sık gördüğümüz otobur bir dinazor türü olan Diplodocus karşılıyor. Müzede botanik (bitki bilimi), etnoloji (böcek bilimi), mineraloji (maden bilimi), paleontoloji (taş yada fosil bilimi) ve zooloji (hayvan bilim) olarak bulunan bölümleri, Earth Galleries (Dünya Galerileri) Life Galleries (Yaşam Galerileri) gezerek gerçek boyuttaki mavi balina maketini, ses ve hareket özelliğine sahip dinazor maketlerini görüyoruz. Human Biology Hall’da (İnsan Biyoloji Salonu) insanın anne karnından itibaren geçirdiği süreci ve evren ile dünyanın oluşum evrelerini görme imkanı yakalıyoruz. Ayrıca önemli bilim adamlarından biri olan Charles Darwin için bir bölüm de müzede bulunuyor.

Gezimize Science Museum (Bilim Müzesi)ile devam ediyoruz. Sanayi devriminden günümüze kadar teknik gelişim göstermiş birçok eserin sergilendiği müzede, bilim ve teknikle dolu dakikalar bizleri bekliyor. Dünya ve uzay hakkında bilgi edinip, eski dönemlerden kalan tren, uçak gibi mekanik araçlar görebiliyoruz.

Lego Store’a gidelim mi?

Bilim maceramızdan sonra biraz eğlenmeye ne dersiniz? O halde sadece çocukların değil, büyüklerin de ilgisini çok çeken Lego Store’ahareket ediyoruz.Yorucu bir günün ardından otele hareket ediyoruz. Geceleme otelinizde.

4.GÜN LONDRA – İSTANBUL

Evet bir gezimizin daha sonuna geldik. Sabah kahvaltısının ardından en geç saat 10:00`a kadar odalarımızı boşaltıyoruz ve Londra’daki son günümüzde kendimize serbest zaman bırakıyoruz. Rehberimizin belirteceği saatte Gatwick Havalimanı'na doğru hareket ediyoruz. Havalimanında bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1998 tarifeli seferi ile saat 17:00'de İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul saatine saate göre 22:50`de İstanbul (yeni) Havalimanı’na geliyoruz. Bir sonraki gezimizde görüşmek üzere…

Seyahate Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul - Londra (Gatwick Havalimanı) - İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Belirtilen otel kategorisinde 3 gece 4 gün oda- kahvaltı (3 continental kahvaltı) konaklama
 • Hard Rock Cafe'de set menü (2 çeşit yemek + 1 Soft içecek)
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Belirtilen tüm programlar ve giriş ücretleri
 • Panoramik Londra şehir turu
 • Türkçe Tur Liderliği Hizmeti
 • Havalimanı ve Güvenlik vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • KDV

Seyahate Dahil Olmayan Hizmetler

 • İngiltere vize ücreti,servis bedeli 160 EURO olup, ancak İzmir, Antalya ve Adana için servis bedeli 235 EURO dur (Vize için gerekli evrakları lütfen isteyiniz.) Ayrıca İngiltere konsolosluğu vize evraklarını tarama işlemine geçmiştir.Bu nedenle aracı kurum tarafından evraklar taranacak ve bu tarama işlemi karşılığında 165 TL ödeme alınacaktır. Randevuya gelen misafirler bu ödemeyi kredi kartlarıyla başvuru merkezinde ödeyeceklerdir. Başvuruya gelen misafirleri yanlarında kredi kartlarını getirmeleri gerekmektedir.
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel extraları.
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Ücrete dahil olan hizmetlerde açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ - Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

KONAKLAMA

 • HOLIDAY INN KENSINGTON FORUM

ULAŞIM DETAYI

Türk Hava Yolları

TK1981 07:25 İstanbul - 09:30 Londra Gatwick Havalimanı

TK1998 17:00 Londra Gatwick Havalimanı - 22:50 İstanbul