Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
4
TARİHLER:
27/09/2019 01/10/2019
BAŞLANGIÇ FİYATI:
2700 ₺
dan itibaren
2700 ₺

1.Gün

İstanbul - Tunus(Hammamet)

Turumuza İstanbul Havalimanı Dış hatlar gidiş terminalinde rehberimizle buluşarak başlıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Türk Havayolları uçuşu ile Tunusa hareket. Tunusa varış ve alanda bizleri bekleyen aracımız ile Tunusun tatil merkezi olan Hammamet e hareket. Otelimize varış ve serbest zaman. Geceleme otelde.

2. Gün

Tunus(Hammamet)

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği tam günlük öğle yemekli Tunis, Kartaca, Bardo Müzesi ve Sidi Bou Said turuna katılabilirler. Başkent Tunis ile başlayacağımız gezimize, Roma Antik kenti olan Kartaca ile devam edeceğiz. Burada öğle yemeğimizi aldıktan sonra, birçok Fransız ressam ve müzisyene ilham kaynağı olmuş Tunus un mavi beyaz küçük cenneti Sidi Bou Said gezimizi gerçekleştirdikten sonra, son durağımız dünyanın en ünlü mozaik müzesi olan Bardo müzesi. Bardo müzesi gezimizin ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3. Gün

Tunus(Hammamet)

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği tam günlük öğle yemekli Kairouan - El Djem ve Sousse turuna katılabilirler. Turumuz ilk olarak Unesco tarafından Dünya Mirasları listesine alınan Kairouan ile başlıyor. Daha sonra Tunusun bir başka turizm kenti ve Afrika kıtasındaki en etkileyici Roma dönemi harabelerine sahip El Djem ile devam ediyoruz. Ardından Tunusun 3. büyük şehri olan Soussea gezimizi yaptıktan sonra Hammamet teki otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4. Gün

Tunus(Hammamet)

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Geceleme otelimizde.

5. Gün

Tunus(Hammamet) - İstanbul

Tunis, Kartaca, Bardo Müzesi ve Sidi Bou Said Turu - 80 USD

Başkent Tunis ile başlayacağımız gezimize, Roma Antik kenti olan Kartaca ile devam edeceğiz. Burada öğle yemeğimizi aldıktan sonra, birçok Fransız ressam ve müzisyene ilham kaynağı olmuş Tunusun mavi beyaz küçük cenneti Sidi Bou Said gezimizi gerçekleştirdikten sonra, son durağımız dünyanın en ünlü mozaik müzesi olan Bardo müzesi. Bardo müzesi gezimizin ardından otelimize transfer.

Kairouan - El Djem ve Sousse Turu - 80 USD -

Turumuz ilk olarak Unesco tarafından Dünya Mirasları listesine alınan Kairouan ile başlıyor. Daha sonra Tunusun bir başka turizm kenti ve Afrika kıtasındaki en etkileyici Roma dönemi harabelerine sahip El Djem ile devam ediyoruz. Ardından Tunusun 3. büyük şehri olan Soussea gezimizi yaptıktan sonra Hammametteki otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Dinlenmenin ardından dileyen misafirlerimiz yemekli ve eğlenceli Tunus Gecesi turuna katılabilirler. (60 Euro) Tunus a özgü folklor ve akrobasi gösterileri eşliğinde alacağınız yemeğin ardından çöl bedevileri tarafından yapılan unutulmaz atlı gösterileri izleyeceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer.