Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
5
TARİHLER:
28/08/2019 01/09/20019
BAŞLANGIÇ FİYATI:
3515 ₺
dan itibaren
3515 ₺

1.GÜN İSTANBUL - CATANIA - PALERMO

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde   saat 05:00'de buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrası Türk Hava Yolları'nın TK1393 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:50’de Catania’ya hareket ediyoruz. Yerel saate göre 08:20'de Catania’ya varışımızın ardından Palermo'ya hareket. Yaklaşık olarak 3 saat süren otobüs yolculuğumuz sonrası Palermo’ya varış ardından yapılacak olan panoramik Palermo şehir turunda; San Giovanni Katedrali, Politeama Meydanı, Palazzo Normanni, Quattro Canti Meydanı, Via Roma ve Via Liberta Caddeleri görülecek olan yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize hareket, odalara yerleşme ve ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.GÜN PALERMO (MONREALE & CEFALU)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Monreale ve Cefalu Balıkçı Kasabası Turudüzenlenecektir. Palermo’nun 7 Km uzağında ki Conca D’ora vadisine Monreale de 12.yy yapılmış Arap, Bizans ve Norman mimari tarzlarının karışımı olan ve mozaik süslemeleriyle meşhur Monreale Katedrali, Norman Sarayı görülecek olan yerler arasındadır. Monreale sonrası Tiran Denizinin kıyısında tipik bir balıkçı kasabası olan Cefalu’ya hareket ediyoruz. Deniz kıyısında ki kayaların içerisine yapılmış evleriyle ünlü olan bu şirin kasabada Katedral Meydanı, tarihi çamaşırhane ve balıkçılar kapısını ziyaret ediyoruz. Daha sonra Cefalu’nun kendine özgü sokaklarında yürüyerek gezineceğiz. Tur bitimi otelimizegeri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.GÜN PALERMO - CATANIA

Sabah odaların boşaltılması ve kahvaltı sonrasında Catania'ya hareket ediyoruz. Varışımızın ardından yapılacak olan panoramik Catania şehir turunda; Duomo Katedrali, Fontana Dell’elefante, Piazza Universita ve Etna Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize hareket. Odalara yerleşmenin ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4.GÜN CATANIA (ETNA & TAORMINA)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Etna ve Taormina Turu'na katılabilirler. Avrupa’nın en aktif yanardağlarından biri olan Etna ve İtalya’nın en şık Turizm merkezlerinden biri olan Taormina’yı göreceklerdir. Bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Tur bitimi otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

5.GÜN CATANIA - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası, en geç saat 10:00'a kadar odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Siracusa turuna katılabilirler. Rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Catania Havalimanı'na hareket.Bilet, bagaj ve pasaport işlemleri sonrası Türk Hava Yolları'nın TK1396 sefer sayılı uçuşu ile saat 15:55'de İstanbul’a hareket. Yerel saate göre 20:10'da İstanbul Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Catania - İstanbul gidiş- dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Catania'da 2 gece ve Palermo'da 2 gece belirtilen kategorideki otellerde kahvaltı dahil konaklama
 • Yarım günlük Catania ve Palermo panoramik şehir turları
 • Havalimanı - otel - havalimanı ve tüm şehirler arası transferler
 •  Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Konaklama vergileri
 • Havalimanı güvenlik ve yer hizmeti vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • K.D.V dahildir

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli 150 EURO 
 • Yurt dışı çıkış konut fonu bedeli 15 TL (Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)
 • Ekstra turlar
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Yukarıda açık olarak belirtilmeyen tüm hizmetler
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı(muafiyet) %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına,ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.