Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
4
TARİHLER:
05/06/2019 09/06/2019
BAŞLANGIÇ FİYATI:
499 €
dan itibaren
499 €

1.GÜN İSTANBUL - BUDAPEŞTE

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde THY kontuarında buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK1035 nolu tarifeli seferi ile saat 07.00'de Budapeşte’ye hareket, saat 07.55'de varış. Budapeşte’ye varışı takiben Budapeşte şehir turu. Görülecek yerler: Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera, Parlamento, Zincirli Köprü, Citadella Kalesi, Özgürlük Anıtı, Mathias Kilisesi, Elizabeth Köprüsü ... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Çigan Gecesi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

2.GÜN BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra tam günlük Esztergom & Visegrad & Szentendre gezisi ve akşam ki ekstra Tuna nehrinde tekne gezisi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

3.GÜN BUDAPESTE - VİYANA

Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Viyana’ya hareket. "Şehirlerarası otobüs yolculuğu sırasında ekstra Bratislava turuna katılma imkanı" Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi, Parlamento Binası, Belediye Binası, Hof Theatre, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı ... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Akşam arzu edenler için ekstra Grinzig turuna katılma imkanı. Geceleme otelinizde.

4.GÜN VİYANA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra yarım günlük Viyana Ormanları & Seegrotte Mağara Gölü & Schönbrunn Sarayı Bahçeleri ile akşam ki ekstra Klasik Müzik Konseri turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

5.GÜN VİYANA - ISTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Rehberimizin sunacağı yarım günlük ekstra turlara katılma imkanı. Akşamüzeri havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK1888 nolu tarifeli seferi ile saat 20.00'de İstanbul’a hareket, saat 23.25'de varış ve turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Budapeşte ve Viyana - İstanbul uçak biletleri
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri, Atatürk havalimanı yer hizmetleri
 • Özel otobüslerimiz ile Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 • Seçilen kategori otellerde Budapeşte 2, Viyana 2 toplam 4 gece oda + açık büfe kahvaltı konaklama
 • Panoramik Budapeşte ve Viyana şehir turları *Müze girişlerini içermez
 • Tüm tur boyunca tecrübeli  profesyonel tur liderliği hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası *Mesleki sorumluluk sigortasıdır
 • KDV Dahildir

.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Schengen vize ücreti ve vize hizmet bedeli 120 EUR (Macar Schengen vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)
 • Ekstra turlar *Ekstra tur günleri değişebilir
 • Yurt dışı çıkış harcı *İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz

NOT

** 3 kişilik odalarda ilave yatak standartı farklı olabilir.

** Ekstra turlarımız yeterli katılım sayısı ile gerçekleşmektedir.

** Ekstra tur günleri değişebilir.

** Ekstra tur paketlerinin satışı turunuz sırasında rehberiniz ile yapılmaktadır.

** Paket içindeki ekstra turlar başka ekstra turlar ile birleştirilmemektedir.

** Paket içindeki her hangi bir ekstra tur paketten düşülmemektedir.

** Ekstra tur paketi üzerinden başka bir indirim yapılmamaktadır.

** Şehirlerarası transfer sırasında yapılan ekstra turlar çoğunluğun katılımı ile gerçekleşir. Katılmayan misafirlerimiz alışveriş merkezi gibi uygun bir noktada vakit geçirebilirler.

** Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Eşli – çocuklu dahi olsa tek bagajda 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.

** Uçuşlarımız grup rezervasyonu olup, gidiş - dönüş tek bilet düzenlenmektedir. Gidiş uçuşunun kaçırılması ve/veya kullanılmaması durumunda; havayolunun kuralları geçerli olup dönüş rezervasyonu otomatik olarak yanabilir.

** Yurtdışı çıkış harç pulunuzu almayı unutmayınız.

** Güvenlik noktalarında, el bagajınız sıvılar ve diğer yasaklı maddelere karşı kontrol edilecektir.

** Havayolunun uçağa biniş kapısının değişebileceğini göz önüne alarak uçağa gitmeden önce lütfen kontrol ediniz.

** Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı rica ederiz. Unutulan eşyaların her türlü sorumluluğu misafirlerimize ait olup, FOXTUR unutulan eşyaların bulunmasından ve getirilmesinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bulunan eşyalar bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile misafirlerimize gönderilecektir.

** Otellerde grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.