Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
0
TARİHLER:
17/05/2019 19/05/2019
BAŞLANGIÇ FİYATI:
0 ₺
ADANA ÇIKIŞLI
0 ₺

1. GÜN / CUMA ADANA ANTALYA – DÜĞMELİ EVLER – ANTALYA KALEİÇİ

Sabah saat 08:00’deAdana Şakirpaşa Havalimanı iç hatlar terminali SUN EXPRESSHAVA YOLLARIkontuarı önünde FOXtur yetkilisiile buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardındanSUN EXPRESSHAVA YOLLARI XQ 7631sefer sayılı uçağı ile saat 09:05 Antalya’ya hareket.Saat 10:05’te Antalya’ya varışta bizi bekleyen rehberimiz ve aracımız ile özel rotamıza başlıyoruz. Roma imparatorluğu dönemindeki adı “Erymna” olan Ormana Köyü. Ormana, Düğmeli evleriyle meşhur, sedir ağacından ahşap bir iskele ve taş duvarlar kullanılarak yapılan yöreye özgü evlerdir. Halen köylüler bu evlerde oturmaktadırlar. Ormana’da Düğmeli Evlerin yoğun olduğu sokaklarda rehberimiz eşliğinde yürüyüş yapıyoruz. Daha sonra Evliya Çelebi, ünlü Seyahatname’sinde İbradi 17. Asırdaoldukça mamur ve mühim bir belde olduğunu yazar. Osmanlı döneminde kadılar diyarı olarakta bilinir. Kadı Konaklarının görülmesinin ardından Arapastık kestane ağacını gördükten sonra serbest zaman. Ardından tarihe dokunabilmek için Antalya Kaleiçi‘ne hareket. Kentin en eski yerleşim alanı olan Kaleiçi sokaklarında tarihi binaların güzelliğine kapılmışken bu sokakların ulaştırdığı mavilikler tüm güzelliği ile sizi sarmalayacak.. fotoğraflama için verilen serbest zamanın ardından otelimize varışve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz mükemmel lezzeti ile Kaleiçi Meyhanesinde leziz balık eşliğinde akşam yemeği alabilirler.

2. GÜN / CUMARTESİ KOVADA GÖLÜ – EĞİRDİR GÖLÜ – ISPARTA – SALDAGÖLÜ

Sabah kahvaltısının ardından aracımız ile Eğirdir’e hareket. Keyifli yolculuğumuzun ilk durağı Kovada Gölü. 517 km2 yüz ölçümü ile Türkiye’nin 4. büyük gölüdür. Doğa harikası olan ve ziyaretçilerini Kovada Gölüne çeken en önemli şey dağlar arasında yer alan yemyeşil ve temiz bir göl olması. Gölün bazı kesimlerinde yer alan meyve bahçeleri ve diğer ağaç türleri, özellikle sonbaharda görülmesi gereken bir hale bürünüyor. Kovada Gölü’nü fotoğraflamamızın ardından Eğirdir Gölü’ne hareket. Eğirdir gölünde yaptığımız ziyaretin ardından tüm şehre yayılmış şahene gülkokularının davetkar güzellikleriyleriye öğlen yemeği molası. Yemeğimizin ardından Isparta’nın birbirinden güzel gül bahçelerinde şahane fotoğraflardan sonra Burdur Gölü etrafından ilerleyen yolu takip ederek « Maldivler » adıyla bilinen Salda Gölü’ne varış.Akşam yemeği ve geceleme otelimizde

3. GÜN / PAZAR SALDA GÖLÜ – ANTALYA – DÜDENŞELALESİ – ANTALYAADANA

Sabah kahvaltısının ardından Türkiye’nin Maldivleri olarak ün yapan göl kenarında yürüyüş yapacağız. Beyaz kumların çevrelediği, mavinin her tonuna ev sahipliği yapan ve suyunun tatlı olma özelliği ile turistlerin ilgisini çeken gölde dileyen misafirlerimiz yüzebilirler. Serbest zamanın ardından YEŞİL VE MAVİNİN EN GÜZEL HİKAYESİ OLAN Düden Şelalesi’ne varıyoruz. Fotoğraflarımızı çoğaltmak ve öğlen yemeği için serbest zaman. Öğlen yemeği Ardından Antalya Hava Limanına doğru hareket. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından SUN EXPRESS HAVA YOLLARIXQ 7710 sefer sayılı uçağı ile saat 18:05 Adana’ya hareket ve 19:10 saatte Adana’ya varış ve bir başka FOXtur gezisinde buluşmak üzere…

Ü C R E T : nakit/havale KK tek ödeme KK 6 taksit
İki kişilik odada kişi başı : 1.050 TL 1.082 TL 196 TL x 6 ay
06 – 11 yaş (aile ile aynı odada) : 900 TL 930 TL 168 TL x 6 ay
Tek kişilik oda farkı : 150 TL 155 TL 28 TL x 6 ay

ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ

SUN EXPRESS HAVA YOLLARIile Adana/Antalya/Adana uçak bileti bedeli

► Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri bedeli

► Uçakta 15 Kg kadar bagaj taşıma bedeli

► 1 Gece Antalya’da Kaleiçinde Butik Mediterra Art Otelde konaklama

► 1 Gece Salda Gölü kıyısında 4* Lago Di Salda otelde konaklama

► 2 Sabah kahvaltısı

► 1 Akşam yemeği (Lago Di Salda otelde)

► Programda belirtilen tüm turlar ve transferler

► Zorunlu seyahat acil sağlık sigortası

►Rehberlik hizmeti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Müze-örenyeri giriş ücretleri

► Kişisel harcamalar

►Programda belirtilmeyen öğlen ve akşam yemekleri 

NOTLAR

► Kesin rezervasyonlarınız için kişi başı % 50 ön ödemenin acentamıza veya aşağıda belirtilen FOXtur banka hesaplarına yatırılması ve sözleşme yapılması gerekmektedir.

TAKSİT İMKANI

Bakiye ödemelerinizin gezi tarihinden 21 gün önce tamamlanması gerekmektedir.

► Fiyatlarımız minimum 20 kişi için geçerlidir.

► Gezi kayıtlarımızda her yolcunun kimlik fotokopisi gerekmektedir.

► Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

FOXtur gerekli durumlarda içerik aynı kalmak şartıyla program günlerinde değişiklik yapabilir.

► Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan FOXtur sorumlu değildir.

FOXtur havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde havayolu ve uçuş detayları değişebilir, uçuş saatlerinin hareket tarihinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Garanti Bankası hesap no bilgileri:

Şube Kodu Şube Hesap No IBAN

660 GAZİPAŞA 6296697 TL TR27 0006 2000 6600 0006 2966 97

Akbank hesap no bilgileri:

Şube Kodu Şube Hesap No IBAN

0624 GAZİPAŞA BLV. 0144129 TL TR05 0004 6006 2488 8000 1441 29

.