Rezervasyon Durumu Sorgula
Üye Girişi
LOKASYON:
TUR KAPASİTESİ:
5
TARİHLER:
29/12/2018 01/01/2019
BAŞLANGIÇ FİYATI:
5385 ₺
dan itibaren
5385 ₺

1. Gün

İstanbul - Rovaniemi - Santa Claus - Ruka

Yolculuğumuza Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali kontuarımız önünde buluşarak başlıyor ve saat 06:45’te Tura Turizm özel uçağı ile Rovaniemi’ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10:10’da varışımız ile beraber karşılanıyor ve bizi bekleyen özel aracımız ile birlikte Santa Claus Kasabası’na doğru yola çıkıyoruz. Kuzey Kutup dairesinde yer alan Santa Clause Kasabası’nda Noel Baba ile tanışıyor, birlikte fotoğraf çektiriyor ve Noel Baba’nın resmi posta ofisinden sevdiklerimize kartpostal gönderme şansına sahip oluyoruz. Bu gezimiz sonrasında Snowland buz restaurant turumuzu satın alan misafirlerimiz rehberleri ile birlikte tura devam edebilirler. Rovaniemi’de kar ile buzdan yapılmış olan, Eskimolara özgü ev şeklinde bir restoran olan Snowland’in masaları ve diğer dekorasyon malzemeleri tamamen buzdan yapılmış olup, koltukları ise ren geyiği derisi ile kaplı şekilde dekore edilmiştir. Fener yardımı ile aydınlatılmış bu ortamda unutulmaz bir deneyim yaşama şansına sahip oluyoruz. Turumuzun sonunda Ruka’daki otelimize transfer ediliyoruz. Geceleme otelimizde.

2. Gün

Ruka

Kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği Husky Çiftliği & Ren Geyiği Safarisi turuna katılabilirler. Lapland'ın unutulmaz deneyimlerinden birini yaşamak üzere bizi bekleyen özel aracımız ile Husky Çiftliği'ne ulaşıyoruz. Kuzey Bölgesi'nin sevimli hayvanlarının günlük yaşam ve eğitimlerini gözlemliyoruz ardından dost canlısı husky köpekleri tarafından çekilen kızaklara binerek sıra dışı bir deneyim yaşıyoruz. Turumuzun sonunda Husky Çiftliği'nde ikram edilen sıcak içeceğimiz ile kamp ateşinin etrafında ısınıyoruz. Sonrasında Ren Geyiği Çiftliğinde Kuzey Kutup dairesi ve yaşamları hakkında bilgi aldıktan sonra kısa bir Ren Geyiği kızak sürüşü deneyimi yaşıyor ve otele transfer ediliyoruz. Geceleme otelimizde.

3. Gün

Ruka

Kahvaltı sonrası serbest zaman ayırıyoruz. Otelimize 20-25 dakika uzaklıkta yer alan, 29 pist ve 19 lifti bulunan kayak merkezinde vakit dilediğinizce vakit geçirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği kar motoru sürüşü turuna katılabilirler. Akşam yemeği almak isteyen misafirlerimiz otelimizin Restaurantında keyifli vakit geçirebilirler. Geceleme otelimizde.

4. Gün

Ruka - Rovaniemi - İstanbul

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER
  - özel uçak ile İstanbul – Rovaniemi – İstanbul arası ekonomi sınıf gidiş-dönüş uçak bileti

  - Ruka'da Holiday Club Hotel vb. 3 gece oda-kahvaltı konaklama

  - Havalimanı - Otel - Havalimanı Transferleri

  - profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

  - Noel Baba Köyü turu

  - Havalimanı ve güvenlik vergileri

  - Zorunlu seyahat sigortası

  TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
    -Schengen vize ve servis bedeli (120 EUR)

   - Kar kıyafetleri ve ekipmanları (25-30 EUR arası günlük kiralama ücreti)

   - Programda dahil olmayan geziler: Husky Safarisi, Snowland Akşam Yemeği, Ren Geyiği Sürüş Deneyimi

   - Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

   EXTRA TURLAR

   Husky Safari & Ren Geyiği Kızak Sürüşü Turu
   Lapland'ın unutulmaz deneyimlerinden birini yaşamak üzere bizi bekleyen özel aracımızla husky çiftliğine ulaşıyoruz. Kuzey bölgesinin en sevimli hayvanlarının günlük yaşam ve eğitimlerini gözlemliyoruz. Ardından dost canlısı Husky köpekleri tarafından çekilen kızaklara binerek sıra dışı bir deneyim yaşıyoruz. Tur bitiminde husky çiftliğinde ikram edilen sıcak içeceğimiz ile kamp ateşinin etrafında ısınıyoruz. Turumuz sonrası ren geyiği çiftliğine doğru yola çıkıyoruz. Kuzey Kutup dairesi ve yaşamları hakkında bilgiler aldıktan sonra ren geyikleri ile kısa bir kızak sürüşü deneyimi yaşıyoruz.
   Yetişkin Fiyat Kişi Başı : 180 EUR
   0-3 Yaş Çocuk : Ücretsiz
   4-11 Yaş Çocuk : 160 EUR

   Buz Restoran (Snowland) Yemeği Turu
   Rovaniemi’de kar ile buzdan yapılmış olan, Eskimolara özgü ev şeklinde bir restoran olan Snowland’in masaları ve diğer dekorasyon malzemeleri tamamen buzdan yapılmış olup, koltukları ise ren geyiği derisi ile kaplı şekilde dekore edilmiştir. Fener yardımı ile aydınlatılmış bu ortamda unutulmaz bir deneyim yaşama şansına sahip oluyoruz. Turumuzun sonunda Ruka’daki otelimize transfer ediliyoruz.
   Yetişkin Fiyat Kişi Başı : 180 EUR
   0-3 Yaş Çocuk : Ücretsiz
   4-11 Yaş Çocuk : 110 EUR


   Avantajlı Ekstra Tur Paketi
   Yukarıda belirtilen 2 adet ekstra tur paketi satış ofisimizden rezervasyon sırasında alınması halinde yetişkinler için 330 EUR, 4-11 yaş çocuk için ise 240 EUR olarak ücretlendirilmekte olup, yalnızca rezervasyon sırasında alınması halinde geçerlidir.